دانشگاهیان دانشگاه سمنان اقدام تروریستی در به شهادت رساندن دانشمند هسته‌ای کشور را محکوم کردند

دانشگاهیان دانشگاه سمنان اقدام تروریستی در به شهادت رساندن دانشمند هسته‌ای کشور را محکوم کردند

دانشگاهیان دانشگاه سمنان با صدور پیامی اقدام تروریستی امروز در به شهادت رساندن دانشمند هسته‌ای کشور شهید دکتر فخری‌زاده را محکوم کردند. متن پیام بدین شرح است:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان، دانشگاهیان دانشگاه سمنان با صدور پیامی اقدام تروریستی امروز در به شهادت رساندن دانشمند هسته‌ای کشور شهید دکتر فخری‌زاده را محکوم کردند. متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه، فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر وما بدّلوا تبدیلا» (الأحزاب 23)
خبر از دست‌دادن دانشمند برجسته هسته‌ای کشور، شهید والامقام، دکتر محسن فخری‌زاده در پی اقدامی تروریستی تروریست‌های بزدل، غمی بزرگ بر دل دوست‌داران علم و دانش و جامعه دانشگاهی کشور نهاد.
 بدون شک جنایت صورت گرفته در به شهادت‌رساندن شهید دکتر فخری‌زاده، استاد دانشگاه امام حسین (ع) و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نشان‌دهنده ترس دشمنان از دستیابی ایران اسلامی به علوم و فناوری‌های نوین است؛ همانانکه در سالیان گذشته دستشان به خون دانشمندان شهید دیگر ما چون شهید مصطفی احمدی‌روشن، شهید دکتر مجید شهریاری، شهید دکتر مسعود علی‌محمدی و شهید دکتر داریوش رضایی‌نژاد آغشته شده بود این بار در اقدامی جنایت‌کارانه شهید دکتر فخری‌نژاد عزیز را ترور کرده و به شهادت رساندند.
همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند" رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش که با همت و عزم جوانان مؤمن، غیور و توانا رونق یافته، امروز قائم به هیچ فردی نیست، این یک جنبش تاریخی و برخاسته از یک عزم خلل‌ناپذیر ملی است." دشمنان قسم خورده این مرز و بوم باید بدانند که اینگونه اقدامات بزدلانه بی‌نتیجه خواهد ماند و ملت شریف ایران اسلامی روز به روز استوارتر و عزم آنان بر ادامه راه شهداء راسخ‌تر می‌گردد.
 دانشگاهیان دانشگاه سمنان ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به جامعه علمی کشور و خانواده آن شهید مرحوم، این اقدام تروریستی را محکوم نموده و بر ادامه راه آن شهید والامقام تأکید می‌نمایند و خواهان محاکمه و مجازات عاملان و آمران اینگونه اقدامات تروریستی و انتقام سخت از آنان هستند.
 
روابط عمومی دانشگاه سمنان
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *