به مناسبت هفته بسیج

اعلام نتایج رقابت اساتید بسیجی دانشگاه سمنان در رشته‌های مختلف ورزشی در مسابقات گرامیداشت هفته بسیج

مسابقات ورزشی بسیج اساتید دانشگاه سمنان با مشارکت اساتید این دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در دو رشته تیراندازی و دومیدانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه سمنان ؛ دکتر محمود ابراهیمی ورکیانی رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : این رقابت ها در دو رشته تیر اندازی و دوومیدانی با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با حضور پرشور جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه برگزار شد .

دکتر ابراهیمی ورکیانی افزود : در پایان این رقابت‌ها و در رشته تیر اندازی دکتر هادی سلطانی زاده از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر رتبه اول ، دکتر احمد فرهاد طالبی از پردیس علوم و فناوری‌های نوین رتبه دوم و دکتر حمید استاجی از دانشکده دامپزشکی و دامپروری و دکتر پژمان رضایی از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر مشترکا عنوان سوم ماده تیراندازی را کسب کردند .

رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه سمنان به برگزیدگان مسابقات دو ومیدانی نیز اشاره کرد و گفت : در پایان مسابقات این بخش نیز دکتر حسن عبدوس از پردیس علوم و فناوری‌های نوین، دکتر اشکان جبلی جوان از دانشکده دامپزشکی و دکتر احمد فرهاد طالبی از پردیس علوم و فناوری‌های نوین مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند .

 

کلمات کلیدی
علی ضیغمی
تهیه کننده:

علی ضیغمی

تصاویر

 -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *